1395
 
 تربيت بدني دانشگاه با همكاري ساير حوزه هاي معاونت دانشجويي به مناسبت گراميداشت هفته خوابگاه ها برنامه تفريحي ورزشي به پارك چيتگر را روز پنجشنبه مورخ 95/2/23 با حضور 36 نفر از دانشجويان دختر خوابگاه ها برگزار نمود.
در اين گلگشت پس از پذيرايي چايي، بيسكويت و هندوانه تعدادي از دانشجويان واليبال، تعدادي  بدمينتون، تعدادي وسطي و عده اي هم بازي هاي فكري گروهي انجام دادند و پس از صرف ناهار و استراحت كوتاه برنامه در ساعت 13/30 به پايان رسيد. در راه بازگشت و در پايان يك روز خاطره انگيز از دانشجويان با بستني پذيرايي گرديد.  
 
 
 
 
طبق برنامه و هماهنگي هاي قبلي گلگشت دختران به روستاي سپهسالار روز پنج شنبه مورخ 13/8/95  برگزار گرديد. 63 نفر از دانشجويان دانشگاه در اين برنامه حضور داشتند. برنامه ساعت 45/7 با حركت از دانشكده علوم به مقصد جاده چالوس آغاز شد. پس از رسيدن به 40 كيلومتري جاده چالوس و گذشتن از مسيري پر پيچ و خم و مشاهده طبيعت زيباي پاييزي منحصر به فرد توقف اتوبوس ها در روستاي سپهسالار صورت پذيرفت. پس از پياده روي در مسيري پلكاني و با شيب ملايم به تكيه امامزاده ابراهيم سپهسالار رسيده و پس از كمي استراحت، مسير حركت به سمت آبشار ادامه داده شد. پس از رسيدن به آبشاري بسيار زيبا با حدود 30 متر ارتفاع و صرف ناهار در خنكاي دلچسب آفتابي منطقه حركت به سمت پايين در پيش گرفته شد. در انتهاي مسير سوار اتوبوس شده و به سمت تهران حركت گرديد. برنامه ساعت 18 با رسيدن به پل سيد خندان به پايان رسيد. 
راهنماي برنامه: آقاي سعيد كتابي
سرپرستان: خانم گل نما فقير و آقاي مجيد كاظمي 
 
 
  
تاریخ به روز رسانی:
1395/08/16
تعداد بازدید:
1341
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.